Polisa mobilna ubezpieczenie samochodu oc/ac bez wychodzenia z domu

Ubezpieczenie online samochodu, kupujesz polisę nie wychodząc domu. Otrzymujesz około 76 ofert od kilkunastu ubezpieczycieli. Niepotrzebny jest agent, bo sam ubezpieczasz swój samochód. Wypełnij w porównywarce dane samochodu i otrzymasz oferty od ubezpieczycieli. Wybierz najkorzystniejszą i to wszystko.


Polisa mobilna to odpowiedz na rosnące oczekiwania klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i preferują zakup ubezpieczenia poza biurem agenta. Proces wystawiania polis został maksymalnie uproszczony. Poprzez całkowite wyeliminowanie papierowego obiegu dokumentów, otrzymujesz ofertę w pełni online.

Wszystkie formalności związane z zakupem ubezpieczenia realizowane są drogą elektroniczną. Kliencie, otrzymujesz polisę na swój email natychmiast po zaakceptowaniu oferty.

Najważniejsze jest to że ubezpieczenie mobilne działa niezależnie od miejsca zamieszkania i obejmuje cały kraj.

Cenisz swój czas? to skorzystaj z tego sposobu zakupu polisy. Masz pytania to zadzwoń na numer 604 957 913. Lub wyślij SMS-a z treścią „Ubezpieczenie mobilne”

 

 

Potrzebujesz informacji? to wyślij zapytanie z formularza kontaktowego.

 

 

polisa mobilna oc/ac

 

Kalkulator ubezpieczenia samochodowego oc – acJeżeli poszukujesz dobrego i taniego ubezpieczenia na życie to sprawdź wypełniając poniższy formularz do wysyłki propozycji.