23 maja 2015

Polisa turystyczna online

Zaplanuj sobie wakacyjny wypoczynek

 

Polisa turystyczna online. Szukasz dobrego ubezpieczenia na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!

Polisa turystyczna online. Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Kliknij poniżej w obrazek i …

   

  1. PORÓWNAJ oferty polis turystycznych – po przez  krótką listę pytań, możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twoich potrzeb.
  2. WYBIERZ ubezpieczenie – na podstawie udzielonych odpowiedzi otrzymasz po jednej propozycji od każdego ubezpieczyciela. Każdą z ofert możesz dodatkowo zmodyfikować (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia).
  3. WYPEŁNIJ wniosek – jeśli podjąłeś decyzję i zdecydowałeś się na zakup, przejdziesz do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

Potrzeba tylko minuty, abyś mógł poznać cenę, w 5 minut przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy! A to wszystko online, bez wychodzenia z domu!

Wyobraź sobie że, jesteś w podróży zagranicznej lub na zagranicznych wakacjach i wymagasz leczenia z powodu choroby lub wypadku. Koszty usług medycznych są niejednokrotnie w wysokości do 40 000 euro. 

Czy masz tyle na pozbyciu? Jeżeli nie, to potrzebna jest odpowiednia polisa ubezpieczenia turystycznego i z niej będą pokryte zobowiązania.