Polityka Prywatności - Polisa online na życie

Polityka Prywatności

Administratorem danych jest firma Marian Palusiński PUF, Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz na adres email poczta@clp.biz.pl albo pod adres  firmy.

Dane kontaktowe:

ul Słowackiego 66

32-540 Trzebinia

 

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie z formularza kontaktowego, podczas zapisu na bezpłatny newsletter, a także później, w związku z transakcjami dokonywanymi przez Ciebie w naszym serwisie.

 

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych ?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ:

 1. Wysyłamy Ci bezpłatny newsletter z wartościowymi poradami, oraz bezpłatny kontent.
 2. Potrzebujemy Twoich danych, aby realizować zamówienia i działania marketingowe (w tym wysyłanie niezapowiedzianych ofert handlowych)
 3. Obsługujemy zgłoszenia, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy)
 4. Kontaktujemy się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

 

Administrator w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

 • Administrator oświadcza, że nigdy nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych Użytkowników Serwisu.
 • Użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia swoich danych z Serwisu.
 • Użytkownicy Serwisu wyrażają zgodę na przesyłanie komunikatów drogą elektroniczną.
 • Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości dla użytkowników, których dane uzyskał w związku z prowadzeniem Serwisu. W szczególności: informacje dotyczące bezpośrednio Serwisu, informacji bezpieczeństwa oraz informacje komercyjne
 • Serwis gromadzi informacje zawarte w logach systemowych (data i czas połączenia, adres IP oraz inne), dane te są wykorzystywane na potrzeby Serwisu (statystyki, działania marketingowe). Serwis wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. W plikach cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe.

 

Prawa i Obowiązki Administracji / Właściciela Serwisu.

 • Administracja zobowiązuje się do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług a także do zapewnienia stałości i stabilności działania Serwisu, jednak nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępności Serwisu wywołane awariami, przerwami technicznymi, utratą danych z przyczyn nie zależnych od Administracji. Użytkownikowi z tego tytułu nie przysługuje odszkodowanie.
 • Administrator dołoży wszelkich starań, aby transmisja danych podczas korzystania z Usługi za pomocą Internetu była bezpieczna, dane przesyłane z zachowaniem tajemnicy, całości i kompletności.