Tanie ubezpieczenie na życie – grupowe dla klientów indywidualnych „grupa otwarta”

Oferta rodzinnego ubezpieczenia na życie z Generali i Warta. Proponowany zakres ochrony ubezpieczeniowej  jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to ubezpieczenie dożywotne, czyli zależy od twojej decyzji . Bez badań medycznych. Tanie ubezpieczenie na życie przez internet do pół miliona złotych, dla klientów indywidualnych – grupa otwarta VIP. Oferta ubezpieczenia z Warty i Generali, propozycje ubezpieczenia na życie VIP na pół miliona , z NNW półtora miliona lub milion złotych.

 

Dla klientów którzy chcą porównać oferty ubezpieczeń życiowych, proponujemy zestawienia  grup otwartych (dla klientów indywidualnych) z Warty,  Compensy, Generali.    Porównaj i wybierz.

Chcesz dopasować ubezpieczenie do indywidualnych  swoich potrzeb i upodobań, umów się telefonicznie na  spotkanie w dowolnie wybranym czasie i miejscu. Propozycja ta jest  dla klientów z Małopolski i Śląska. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub na adres e-mail. Gwarantujemy zadowolenie i obsługę zakupionych produktów ubezpieczeniowych.