15 grudnia 2012

Ubezpieczenie na życie przez internet w kilka minut

 

 Ubezpieczenie na życie online z AXA, CONCORDIA POLSKA, COMPENSA, GENERALI, GOTHAER, UNIQA, INTER POLSKA, WARTA… Porównaj i wybierz. Składki już od 33 zł. Kto porównuje ten taniej kupuje.

 

Ubezpieczenie na życie przez internet

Ubezpieczenie online

Ubezpieczenie na życie – oferty grup otwartych  są ostatnim czasie bardzo popularne.

Klienci szukają dziś produktów ubezpieczeniowych, które oferują kompleksową ochronę i są nie drogie. Ubezpieczenia grupowe dla klientów indywidualnych dają większy zakres ochrony ubezpieczeniowej w niezwykle przystępnych składkach. Przedstawione tym systemem oferty są konkurencyjne dla podobnych produktów na rynku, proponowanych indywidualnie.

„Grupami otwartymi” nazywane są ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest tradycyjnie pracodawca, lecz agent, broker, stowarzyszenie lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie.

Jest to inna forma ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób, n.p osoby prowadzące działalność gospodarczą, gospodynie domowe, przedstawiciele wolnych zawodów lub osoby pracujące w zakładzie gdzie nie ma pracowniczego ubezpieczenia grupowego. Jednym słowem dla każdego chętnego”.

Broker ubezpieczeniowy Nestor Sp. z o.o. jest jednym z prekursorów tego typu programów  w zakresie grup otwartych. Proponuje je na bazie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki i multiagencji obsługującej Nestor Serwis.

Masz rodzinę, żonę oraz dzieci prawda? Na pewno jesteś z tego dumny i chciałbyś dla nich jak najlepiej. Wyobraź sobie sytuacją finansową twojej rodziny w przypadku Twojej śmierci jak na przykład: wydatki bieżące, wydatki stałe jak comiesięczne opłaty, rachunki, raty kredytu? Itp.

Skąd oni wezmą pieniądze na to wszystko. Zaczynasz się martwić. Można najbliższym oszczędzić tych problemów posiadając polisę ubezpieczenia na życie.

 

Drogi użytkowniku, jeżeli jesteś zainteresowany to proszę skorzystać z zakładki kontakt  – pomogę w wypełnieniu formularza wybranego zakresu ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie lub na adres e-mail. Gwarantuję zadowolenie i indywidualną obsługę zakupionych produktów.