9 marca 2016

Ubezpieczenie na życie rodzinne – Warta

Ubezpieczenie na życie rodzinne

Ubezpieczenie na życie rodzinne

Ubezpieczenie na życie rodzinne „Warta” to niespotykanie szeroki zakres ochrony dający możliwość objęcia jednym ubezpieczeniem całą rodzinę. Doskonały wariant dla osób pozostających w związkach partnerskich (ochrona obejmuje małżonka, lub partnera). Jest to tak zwana Grupa Otwarta, czyli ubezpieczenie grupowe dla osób indywidualnych.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 65 roku życia. Ochrona trwa do ukończenia przez osobę ubezpieczoną 67 roku życia.
Zaliczany jest staż ubezpieczeniowy do okresów karencji – zaliczenie okresu opłacania składek z tytułu poprzednich umów grupowego ubezpieczenia na życie posiadanych przez ubezpieczonego.

Ubezpieczenie na życie rodzinne. Dla Ciebie i Rodziny

  •  liczne świadczenia;
  •  szeroki zakres poważnych zachorowań – dla ubezpieczonego / małżonka / partnera – 44 jednostki chorobowe, dla dziecka – 21 jednostek  chorobowych;
  •  możliwość zaliczenia stażu z dotychczasowego grupowego ubezpieczenia na życie (odpowiedzialność w okresie karencji do zakresu i sum z dotychczasowej polisy);
  •  pełen zakres ochrony do 67 roku życia.

Możesz skorzystać z AUTOMATU UBEZPIECZENIOWEGO ONLINE i samodzielnie dokonać formalności . Wystarczy tylko trzy kroki aby ubezpieczyć siebie i rodzinę.

Jeśli potrzebne są dodatkowe informacje to proszę wysłać wiadomość z zakładki Kontakt, albo zadzwonić na numer: 604 957 913. Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE WARTA ” – oddzwonię. Komentarze i pytania są mile widziane.