Ubezpieczenie na życie rodzinne – Warta

Ubezpieczenie na życie rodzinne online

Ubezpieczenie na życie rodzinne

Ubezpieczenie na życie rodzinne „Warta” to niespotykanie szeroki zakres ochrony, ponieważ daje możliwość objęcia jednym ubezpieczeniem całą rodzinę. Doskonały wariant dla osób pozostających w związkach partnerskich (ochrona obejmuje małżonka, lub partnera). Klienci mogą kupić ten produkt w ramach Grupy Otwartej – ubezpieczenie grupowe dla osób indywidualnych.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 65 roku życia. Ochrona trwa do ukończenia przez osobę ubezpieczoną 67 roku życia.
Zaliczany jest staż ubezpieczeniowy do okresów karencji – zaliczenie okresu opłacania składek z tytułu poprzednich umów grupowego ubezpieczenia na życie posiadanych przez ubezpieczonego.

Ubezpieczenie na życie rodzinne. Dla Ciebie i Rodziny

  •  otrzymujesz liczne świadczenia;
  •  szeroki zakres poważnych zachorowań – dla ubezpieczonego / małżonka / partnera – 44 jednostki chorobowe, dla dziecka – 21 jednostek  chorobowych;
  •  zaliczenie stażu z dotychczasowego grupowego ubezpieczenia na życie (odpowiedzialność w okresie karencji do zakresu i sum z dotychczasowej polisy);
  •  pełen zakres ochrony do 67 roku życia.

Wybierz potrzebny dla siebie wariant:

Ubezpieczenia na życie VIP

Skorzystaj z AUTOMATU UBEZPIECZENIOWEGO ONLINE  ponieważ tak samodzielnie dokonasz formalności . Wystarczy tylko trzy kroki aby ubezpieczyć siebie i rodzinę.

Potrzebujesz dodatkowych informacji to wyślij wiadomość z zakładki  Kontakt, albo zadzwonić na numer: 604 957 913. Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE WARTA ” – potem oddzwonię i odpowiem na twoje pytania. Zachęcam do zadawania pytań.