Ubezpieczenie na życie rodzinne Warta online

Ubezpieczenie na życie rodzinne „Warta” to niespotykanie szeroki zakres ochrony, ponieważ daje możliwość objęcia jednym ubezpieczeniem całą rodzinę. Doskonały wariant dla osób pozostających w związkach partnerskich (ochrona obejmuje małżonka, lub partnera). Klienci mogą kupić ten produkt w ramach Grupy Otwartej – ubezpieczenie grupowe dla osób indywidualnych.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 65 roku życia. Ochrona trwa do ukończenia przez osobę ubezpieczoną 67 roku życia.
Zaliczany jest staż ubezpieczeniowy do okresów karencji – zaliczenie okresu opłacania składek z tytułu poprzednich umów grupowego ubezpieczenia na życie posiadanych przez ubezpieczonego.

Ubezpieczenie rodzinne Warta

>>> Ubezpieczenie na życie rodzinne Warta. Dla Ciebie i Rodziny <<<

Otrzymujesz liczne świadczenia oraz szeroki zakres. Świadczenia z tytułu poważnych zachorowań – dla ubezpieczonego / małżonka / partnera. Ochrona obejmuje aż 44 jednostki chorobowe. A dla dziecka – 21 jednostek chorobowych.

Umowa przewiduje zaliczenie stażu z posiadanego dotychczasowego grupowego ubezpieczenia na życie (odpowiedzialność w okresie karencji do zakresu i sum z dotychczasowej polisy), pełen zakres ochrony do 67 roku życia.

Wybierz potrzebny dla siebie wariant

Możesz wybrać rodzinne ubezpieczenie na życie Warta. Warianty ze składką miesięczną : 33 zł, 44 zł lub 47 zł.

Lub prestiżowe

Ubezpieczenia na życie VIP

Które oferują bardzo wartościowe ubezpieczenie na życie Warta ze składką miesięczną na przykład za 95 zł, 170 zł lub 267 zł.

Skorzystaj z   PRZEGLĄDARKI UBEZPIECZENIOWEJ ONLINE   dzięki której sprawdzisz, wybierzesz i samodzielnie dokonasz formalności przystąpienia do ubezpieczenia. Ponieważ wystarczy tylko trzy kroki aby ubezpieczyć siebie i rodzinę.

 

Podsumowując, potrzebujesz dodatkowych informacji to wyślij wiadomość z zakładki   Kontakt,  albo zadzwonić na numer: 604 957 913. Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE WARTA ” – potem oddzwonię i odpowiem na twoje pytania. Zachęcam do zadawania pytań.