Ubezpieczenie na życie rodzinne online

Ubezpieczenie na życie rodzinne „Warta” to niespotykanie szeroki zakres ochrony, ponieważ daje możliwość objęcia jednym ubezpieczeniem całą rodzinę. Doskonały wariant dla osób pozostających w związkach partnerskich (ochrona obejmuje małżonka, lub partnera). Klienci mogą kupić ten produkt w ramach Grupy Otwartej – ubezpieczenie grupowe dla osób indywidualnych.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 65 roku życia. Ochrona trwa do ukończenia przez osobę ubezpieczoną 67 roku życia.
Zaliczany jest staż ubezpieczeniowy do okresów karencji – zaliczenie okresu opłacania składek z tytułu poprzednich umów grupowego ubezpieczenia na życie posiadanych przez ubezpieczonego.

Ubezpieczenie na życie rodzinne. Dla Ciebie i Rodziny

Otrzymujesz liczne świadczenia oraz szeroki zakres. Świadczenia z tytułu poważnych zachorowań – dla ubezpieczonego / małżonka / partnera. Ochrona obejmuje aż 44 jednostki chorobowe. A dla dziecka – 21 jednostek chorobowych.

Umowa przewiduje zaliczenie stażu z posiadanego dotychczasowego grupowego ubezpieczenia na życie (odpowiedzialność w okresie karencji do zakresu i sum z dotychczasowej polisy), pełen zakres ochrony do 67 roku życia.

Wybierz potrzebny dla siebie wariant

Możesz wybrać rodzinne ubezpieczenie na życie Warta. Warianty ze składką miesięczną : 33 zł, 44 zł lub 47 zł.

Lub prestiżowe

Ubezpieczenia na życie VIP

Które oferują bardzo wartościowe ubezpieczenie na życie Warta ze składką miesięczną 95 zł, 170 zł oraz 267 zł.

Skorzystaj z PRZEGLĄDARKI UBEZPIECZENIOWEJ ONLINE  dzięki której sprawdzisz, wybierzesz i samodzielnie dokonasz formalności przystąpienia do ubezpieczenia. Wystarczy tylko trzy kroki aby ubezpieczyć siebie i rodzinę.

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji to wyślij wiadomość z zakładki  Kontakt, albo zadzwonić na numer: 604 957 913. Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE WARTA ” – potem oddzwonię i odpowiem na twoje pytania. Zachęcam do zadawania pytań.